Kontakt

Kontakta oss

VD/Försäljningschef

Kent Alatalo
Tel: 0921-201 301
Mobil: 070-687 28 89
kent.alatalo@nikor.se

Utbildningschef/
Training manager

Johan Hellström
Tel: 0921-201 318
Mobil: 0701-93 74 94
johan.hellstrom@nikor.se

Utbildningssamordnare

Janne Apelgren
Mobil: 0730-31 31 74
janne.apelgren@nikor.se

Säljare/Projekt

Marianne Johansson
Tel: 0921-201 309
marianne.johansson@nikor.se

Lukas Lindenhall
Tel: 0921-201 303
lukas.lindenhall@nikor.se

Anders Johansson
Mobil: 0727 03 39 12
anders.johansson@nikor.se

Lotta von Braun
Mobil: 0768-663158
lotta.vonbraun@nikor.se

Anna Kristiansson
Mobil: 0732-950710
anna.kristiansson@nikor.se

Administration

Lena Nyström
Tel: 0921-201 314
lena.nystrom@nikor.se

Ekonomi

Marika Segerlund
Tel: 0920-407 377
Mobil: 0706-88 69 87
marika@sfbyran.se

​​​​​​​Utbildare

Stefan Ljung
Tel: 0921-201 301
stefan.ljung@nikor.se

Peter Alatalo
Mobil: 070-207 33 70
peter.alatalo@nikor.se

Leif Pettersson
Mobil: 0709-14 20 14
leif.pettersson@nikor.se

Jon Godhe
Mobil: 0702-22 90 77

Huvudkontor

Teknikvägen 3
961 50 Boden
Tel: 0921-201 301

Administration

Teknikvägen 3
961 50 Boden
Tel: 0921-201 301

​Ekonomi

Stationsgatan 36 A
972 32 Luleå
Tel: 0920-407 377

Fakturor

Alternativ 1- E-faktura:
Om Ert ekonomisystem stödjer e-faktura vill vi att ni i första hand väljer detta alternativ.

Alternativ 2 – PDF-faktura via mail:
efakt.nikor@devo.se
Då som en bifogad PDF-fil. Varje PDF får endast innehålla en faktura. Då det finns bilagor skall dessa ingå i samma PDF-fil som fakturan. Annan bifogad information eller text kommer ej att uppmärksammas.

Alternativ 3 – Pappersfakturor per post till fakturaadress:
Nikor AB
Fack 2338
FE 935
751 75  Uppsala​​​​​

Utbildningscenter

Tallbacksgatan 11S
195 72 Rosersberg
0921-201 301

”Vi har fått många förfrågningar om draken som symbol. Draken i den kinesiska mytologin står för förvandling och det är just detta som är vårt mål, Förvandling/Förändring.

Våra kurser ska vara upplagda och ha en sådan kvalitet att kursdeltagaren själv vill välja ett nytt beteende för att minska olycksrisken och hittills har vi fått  respons på att vi ligger i rätt riktning.”
/Kent Alatalo VD

Intresseanmälan utbildning

KLICKA HÄR