Kontakt

VD/Försäljningschef

Kent Alatalo
Tel: 0921-201 301
Mobil: 070-687 28 89
kent.alatalo@nikor.se
​​​​​​​

Utbildningschef/
Training manager

Johan Hellström
Tel: 0921-201 318
Mobil: 070-193 74 94
johan.hellstrom@nikor.se



Utbildningssamordnare

Marianne Johansson
Tel: 0921-201 309
marianne.johansson@nikor.se

Sebastian Andersson
Tel: 0921-201 306
Mobil: 0725-62 00 47
​​​​​​​sebastian.andersson@nikor.se

Lukas Lindenhall
Tel: 0921-201 303
lukas.lindenhall@nikor.se

Administration

Lena Nyström
Tel: 0921-201 314
lena.nystrom@nikor.se

​​​​​​​

​​​​​​​Utbildare

Stefan Ljung
stefan.ljung@nikor.se

Peter Alatalo
Mobil: 070-207 33 70
peter.alatalo@nikor.se


Huvudkontor

Teknikvägen 3
961 50 Boden

0921-201 301



Ekonomi/fakturor

Klacklandet 1
776 74 Stjärnsund

0921-201 314
​​​​​​​
​​​​​​​

Utbildningscenter

Tallbacksgatan 11S
195 72 Rosersberg
0921-201 301



"Vi har fått många förfrågningar om draken som symbol. Draken i den kinesiska mytologin står för förvandling och det är just detta som är vårt mål, Förvandling/Förändring.

Våra kurser ska vara upplagda och ha en sådan kvalitet att kursdeltagaren själv vill välja ett nytt beteende för att minska olycksrisken och hittills har vi fått  respons på att vi ligger i rätt riktning."
/Kent Alatalo VD